Naše třída 7.B

přidáno: 20. 9. 2012 14:23, autor: Markéta Čechová   [ aktualizováno 21. 9. 2012 2:55 ]
Třídu máme letos úplně na stejném místě jako minulý rok. Ale máme nově vymalováno. Kromě toho, že po prázdninách všichni o kousíček vyrostli, taky se mnozí i změnili. Jako třídní máme už podruhé za sebou paní učitelku Markétu Čechovou, která pro nás připravuje různé akce a učí nás matematiku a přírodopis. Na angličtinu máme novou paní učitelku, která žila 12 let v Anglii, a také si každý mohl vybrat podle vlastního zájmu volitelný předmět. Někteří chodí na ruštinu nebo na přírodopisná praktika a sportovky. Máme dokonce novou fyzikárnu, které si všichni moc váží. Myslím, že party, které byly minulý rok, pořád zůstávají stejné, někteří sedí přesně tam, jak seděli minulý rok. Někomu se do učení ještě pořád nechce, ale někomu to už vůbec nevadí. Hned na začátku jsme tu měli lepší kolektiv, protože se říká - čím starší, tím moudřejší.
Matyáš

VII.B - pokus o rychloreportáž
Líbí se ti v naší třídě ? Nikola Macků - ANO
Co se ti na naší třídě nelíbí? Natálie Sorokáčová - špatný zasedací pořádek
Kdo se ti v náší třídě líbí? Zemanová Tereza - Nikdo
Jak se cítíš v náší třídě? Vojta Varga - dobře
Máme hodnou pani učitelku? - jasně, že jo
Jaké jsou pani učitelky? všichni - hodné
Máme hodné spolužáky? všichni - nikdo mi neublížil, takže asi jo !!!
Jaké jsou volitelné předměty? ruština , sportovky atd... Nebudu vypisovat všechny, nejsem anštajn! (rozuměj Einstein)
Vojta Varga - nefunguje myš !!!!
Naše nové učitelky? paní učitelka Soňa Chatwin na angličtinu a paní učitelka Irena Žaloudková na hudebku
Kristýna

Naše třída je dobrý kolektiv a nikdo nikomu moc nenadává. Nikdo není ani chytrý ani hloupý. Každý má ve třídě aspoň jednoho kamaráda.
Někdy je v naší třídě nějaký průšvih, ale ten je málokdy. Když někdo něco potřebuje, všichni si vzájemně pomůžou. Na předměty máme dobré učitele, a tak nám to všechno učení jde dobře. Letos máme nově volitelný předmět. Fyzikárna je úplně nová. Máme taky na nějaké předměty nové učitele a máme také úplně jiný rozvrh.
Tomáš

V naší třídě je 24 žáků. Je tu 15 kluků a 9 holek. Naše třídní učitelka se jmenuje Markéta Čechová a je nejhodnější učitelkou na celém druhém stupni. Jsme všichni jedna velká parta.
Na druhém stupni jsme už druhým rokem a docela se nám tady líbí. Jsou tu dvě nové paní učitelky. Paní učitelka Soňa Chatwin a paní učitelka Irena Žaloudková. Máme skoro stejné předměty jako minulý rok. V sedmé třídě bychom měli jet na lyžařský výcvik. Na to se moc těším.
Naše třída je nově vymalovaná a je to moc hezké. Taky máme ve škole novou fyzikárnu.
Letos jsme si měli vybrat jeden volitelný předmět. Byly na výběr tři: ruský jazyk, sportovní hry a přírodovědná praktika. Já jsem si vybrala ruský jazyk, protože bych chtěla cestovat a každý jazyk se hodí k cestování.
Nikola

Po prázdninách jsme se sešli v naší staré třídě ve stejném počtu jako loni. Tentokrát ale na dveřích bylo napsáno 7.B . Naše třída je nově ymalovaná. Tento rok máme další předmět, můžeme si vybrat z předmětů ruština, přírodovědná praktika a sportovky. Máme i nové učitele, na anglický jazyk paní učitelku Chatwin a na hudební výchovu paní učitelku Žaloudkovou. Novým vybavením nás letos příjemně překvapila fyzikárna. Největší a nejlepší změna ale je, že holky jdou v úterý do školy až v 9.00 a kluci jdou v pátek ze školy o hodinu dřív.
Ve třídě je nás celkem 24.... 9 holek a 15 kluků...kvůli tomu jsou i neshody v zasedacím pořádku. Náš kolektiv je celkem dobrý a někdy se i do školy těšíme, ale to se stává jen málokdy...
Natálie

Naše třída je letos nově vymalovaná a vypadá hezky. Máme ji vyzdobenou našimi obrázky z minulého roku. Ve třídě máme stále stejný počet žáků. Já se nejvíc těším na lyžák, už jsem totiž dlouho nelyžoval. Nejvíc ze všeho se mi líbí nová učebna fyziky, je úplně jiná a o dost hezčí než minulý rok a učí se v ní o moc líp. Škoda, že nemáme takovou třídu. Ve třídě máme pár drobných novinek.Třeba novou keramickou rybičku a mapy. Co mě asi nejvíc nebaví každý rok, ale tenhle rok obzvlášť, je poučování o tom, jak se chovat v tělocvičně, i když to vím už druhý rok. Nejlepší je, že máme už druhý rok paní učitelku Markétu Čechovou. Jo a máme nový volitelný předmět a na škole máme dvě nové učitelky.
Luboš

Když jsem přišel na začátku roku do školy, moc se mi sem nechtělo. Ale sotva jsem vešel do 7.B, rozzářily se mi oči. Přes prázdniny nám třídu vymalovali, uklidili a vyzdobili. Moc se mi ale nelíbil zasedací pořádek, protože jsem si musel sednout vedle holky. O pár dní později jsme přistoupili k učení. Učení mě moc baví. Někteří žáci si zvolili jako volitelný předmět ruštinu, jiní sportovní hry nebo přírodovědná praktika. Já jsem si vybral ruštinu.
Petr V.

Jinak tahleta třída je dost dobrá a myslím si,že by to mohlo být ještě lepší. Dokonce se změnili i kluci Sedláčkovi a Mirek, už jsou aspoň trochu rozumnější. Za třídní paní učitelku máme znovu Markétu Čechovou. Stále ještě neumíme všechny věci,ale ono to všechno uteče rychle jako voda.
Jakub R.