7. ročník‎ > ‎7.B‎ > ‎

Jak jsme spali ve škole

přidáno: 27. 11. 2012 6:34, autor: Markéta Čechová   [ aktualizováno 4. 12. 2012 14:12 ]

V prosinci jsme měli spát ve škole, ale jelikož náš kamarád se stěhoval, spaní se přesunulo na 23.11. 2012. Začátek spaní začalo jako minulý rok v 18:00. Celá třída se moc těšila. Jako první věc bylo, že jsme si vybalili karimatky a spacáky. Potom nám pani učitelky řekly program, co se bude dít. Přišla i pani učitelka Chatwin, která se taky přišla s Dominikem rozloučit. Hráli jsme různé hry např. monopoly, mini pinpong, ale stejně se mi nejvíce líbila hra dlouhé vedení. Ale nejlepší hra byla bojovka, pani učitelky nás strašily, že se má jít do sklepa a nešlo se. Bojovka se šla po svíčkách a u každé svíčky jsme se měli na papír podepsat, ale mě a kamarádce dopsala fixa. Nejvíce nás vystrašily pani učitelky, protože na nás vybafly. Skoro všechny holky spaly v knihovně, protože jsme se museli pořádně vyspat. Spát jsme šli okolo jedné hodiny a vstávali jsme okolo sedmé hodiny. Moc se mi to líbilo. HLAVNĚ BOJOVKA. :D
Denisa

Spaní ve škole bylo dobrý. Byla tam dobrá bojovka. Míra přinesl 2 krabice pizzy. Byla tam s námi i paní učitelka Chatwin. Hráli jsme také hru na kopii obrázku. Také byla hra ,,Blbá hra”. I na záchodech to vonělo lépe než obvykle. Ostatní se taky chovali dobře. Jsem rád, že si paní učitelky Zlotkovská, Čechová i Chatwin udělali čas. Celkově bych večer zhodnotil velmi dobře.
Tomáš

V pátek 23.11. jsme spali ve škole. Byla to jako rozlučka s Dominikem, který se stěhuje. Sraz byl v 18:00 před školou. Do 23:00 jsme hráli různé hry. Potom jsme šli do tělocvičny. Asi půl hodiny jsme tam měli volno a pak hráli nějaké společné hry. Když jsme přišli z tělocvičny, šli jsme spát. Než jsme usnuli, trvalo trošku dlouho. Za celou noc jsem naspal asi 3 hodiny. Moc jsme si to užili.
Marek

Před bojovkou jsme hráli ruzné hry např. monopoly. Bojovka byla dobrá, všichni jsme se báli, když přišel čas na spaní, nikdo nemohl usnout. Nakonec však všichni usnuli, až na vyjimky. Já jsem byl velmi unavený, ale stejně to byla ta nejlepší noc.
Vojta

Naše paní učitelka pro nás uspořádala už druhé spaní ve škole. Na prvním přespávání byla legrace, ale na tomhle bylo více vlastní zábavy a tak jsme si mohli popovídat. Zahráli jsme si pár zajímavých her a došlo i na bojovku. Na bojovku jsme šli po dvojicích až trojicích. Chodili jsme ve tmě po škole a strašily nás paní učitelky. Myslím, že to byl další zážitek do naší sbírky. :-)
Bára

Spaní ve škole bylo velmi dobré. Nejvíce se mi líbilo, že jsme hráli různé hry a Bárypřekvapení. Příští rok bychom tu mohli spát znovu.
Kuba P.

Jak se ti líbilo spaní ve škole? Vojta Varga: SUPER
Nudil ses? Petr Prcha: NE
Proč se ti líbilo ve škole? Nebyla tam nuda a hráli jsme společenské hry.
Kdo tam byl? Paní učitelka Soňa Chatwin, paní Zlotkovská  a paní učitelka Čechová.
Jaká hra se ti nejvíc libila? Zdeněk Nepraš: Spojky a blbá hra.
Bylo to hezký a proč? Byli jsme tam všichni.
Kristýna

Bylo to pěkné. Moc se mi to líbilo. Hlavně bojovka a blbá hra. Byli jsme i v tělocvičně. Dokonce jsme měli večerku až v půlnoci. Pak jsme dlouho nemohli usnout, nakonec ale všichni alespoň na chvíli. Ráno jsme odjeli v devět hodin. Jinak to bylo hodně dobré, opravdu se mi to moc líbilo.
Kuba R.

Spaní ve škole se mi líbilo, protože jsem ve škole spal poprvé. Věřím, že i ostatním se to líbilo a to i přesto, že tam spali podruhé. Až tam budeme spát příště, tak bych se asi pokusil zkrátit bojovku a místo toho se kouknul na nějáký film anebo bych byl déle v tělocvičně. ALE I TAK RÁD BYCH TAM SPAL JEŠTĚ JEDNOU.
Luboš

Bylo to dobré. Hráli jsme hry. Byla tu s námi pani učitalka Chatwin. Měli jsme bojovku. Já jsem nešel na bojovku, protože na nás zapomněli. Byla tu zábava. Po bojovce jsme šli do tělocvičny. Hráli jsme tam různé hry. Ze začátku bylo v tělocvičně volno. Šli jsme spát v 0:00. 
Zdeněk

Spaní ve škole se konalo v pátek 24.11 při příležitosti že Dominik bude chodit do jiné školy. Začínalo to v 18:00 a končilo v 9:00 dalšího dne. Při tom spaní jsme mohli dělat dost věcí, ale paní učitelka nám jako minule vymyslela nějakou zábavu (bojovka, takové otázky a odpovědi a molekuly). Když byla bojovka, nemohli jsme na chodbu a Matyáš vylezl oknem ven a chtěl jít oknem zase dovnitř. To bylo velmi humorné, všichni jsme se tomu smáli. Dobré bylo, že jsme měli posunutou večerku. Večer jsem však kvůli rýmě nemohl usnout, ale nakonec se mi to podařilo. Ráno se pár lidí vyspalo, já osobně moc ne, ale i tak to bylo super.
Lukáš S.

Bylo to dobrý. Byla tam zábava. Měli jsme bojovku. Hráli jsme blbou hru. Večer jsme šli do tělocvičny. Byla tu s náma pani učitelka Chatwin. Šli jsme spát ve 00:00. Bylo to super. Nebyla tam nuda. Hráli jsme společenské hry. Asi všichni si to moc užili.
Petr P.

Celý večer jsme hráli hry a přišla i pani učitelka Chatwin. Měli jsme bojovku a museli jsme se u každé svíčky podepisovat.
Adéla

Bylo to super, ale myslel jsem, že tam budou tajní skřítci jako minule. Nejvíce se mi líbilo, že tam bylo 23 dětí a 3 učitelky. Také je mi líbila ta bojovka a hry v tělocvičně. Ale udělal bych, že by byla déle večerka. Ale jinak to bylo dobrý, i když jsme přišli o 1 kamaráda Dominika Sedláčka. Ale doufám, že nás navštíví. A doufám, když budeme hodný, tak tady budeme spát. A když jsme ráno vstali, tak jsme dostali psaní, co jsme psali večer a šli jsme domů.
Mirek

Byla to rozlučka s Dominikem. Hráli jsme tam hry. Bojovka byla trochu nuda. Ostatní se mi líbilo. Kreslili jsme obrázky přes celý druhý stupeň. Spali jsme v naší třídě. Šli jsme spát po půlnoci. Vstávali jsme v 8:00.
Lukáš M.

Když jsme spali ve škole, skoro všichni jsme očekávali,  jaké to bude, protože jsme tady spali i minulý rok. Ale myslím si, že to bylo i lepší, protože jsme tam byli všichni až na jednu spolužačku. Bylo to lepší, protože tam s námi byla i naše nová paní učitelka Soňa Chatvin. Měli jsme tam spoustu her, takže jsme se nenudili. Večerku jsme měli někdy po půlnoci, takže to bylo super, ale mohla by být i dýl =D Moc se mi to líbilo a myslím že i ostatním. 
Petra
Comments