Výlet do ZOO

přidáno: 3. 6. 2013 5:39, autor: Markéta Čechová
Ráno jsme se sešli před školou. Společně se 3.A jsme nastoupili do autobusu. Cesta nám uběhla rychle.
Naše první zastávka s průvodkyní byla u tuleňů. Dozvěděla jsem se co je to harém a jak se jmenuje tulení samec. Jmenuje se Meloun.
Když jsme přišli k novému pavilónu slonů, přivítala nás Sita s maminkou a se sestrou. Viděli jsme i sloního samce Mekonga.
Na konci výletu jsme přišli k obchodu se suvenýry. Já jsem si koupila geparda a sestře Natálce bublifuk a záložku s delfíny.
Výlet byl skvělý, nejvíce se mi líbilo u slonů.
Kristýna Nováková

Ve čtvrtek v 8:15 jsme jeli s mojí třídou autobusem do ZOO v Praze. Cesta se mi líbila, seděl jsem s kamarády vzadu v autobuse, kde byla legrace, proto nám cesta do ZOO rychle utekla.
V ZOO nás čekala průvodkyně, která nás provedla. Viděli jsme tučňáky, lední medvědy, opice, slony a spoustu jiných zvířat. Po ukončení prohlídky ZOO jsme si nakoupili suvenýry.
Nejvíce mě zaujali sloni a jejich slůně Sita, také dovádějící opice. Výlet se nám vydařil a k tomu nám přálo pěkné počasí.
Šimon Proučil

Ráno jsem se nemohl dočkat. Utíkal jsem ke škole čekat na autobus. Celá třída nastoupila do autobusu. Seděl jsem s Honzou. Na dálnici jsme se předjížděli s jiným autobusem. Seděly v něm také děti. Asi jely také na výlet.
V ZOO jsme šli k antilopám, pak k papouškům. Našeho adoptovaného jsme neviděli. Dostali jsme paní průvodkyni. Šli jsme se podívat na lední medvědy. Medvěd Tom pořád spal a spal. Byli jsme u hrochů. Líbila se mi sloní stezka a slůňata. Pak jsme šli ke gorilám. Byly hezké.
Koupil jsem dárečky pro Stelču a mamku a taťku. Pak už jsme jeli domů. Celý výlet se mi moc líbil. Nejvíc se mi líbila panda červená a slůně. Už se těším na další výlet.
Šimon Tichý

Jeli jsme do zoologické zahrady v Praze. Cesta tam byla příjemná, seděla jsem se svým kamarádem Tomášem. Povídali jsme si o zvířatech a cesta nám rychle utekla.
V ZOO jsme se šli podívat do pavilónu opic, do nového výběhu pro slony a do pavilónu krokodýlů. Při procházce jsme viděli papoušky, lemury, tučňáky, hrochy, plameňáky, lachtany a jiná zajímavá zvířata. Nejvíce se mi líbilo malé slůně.
Na zpáteční cestě domů jsme si s kamarády povídali o zvířatech, která se nám nejvíce líbila. Výlet do ZOO se mi moc líbil, dozvěděla jsem se spoustu nových věcí o zvířatech a zjistila jsem, že práce s nimi je velmi náročná.
Adéla Tománková