1.A

Do naší třídy 1.A nás chodí 21 žáčků - 8 holčiček a 13 kluků. Umíme už nejen najít tělocvičnu, kabinety, WC a jídelnu, ale známe již několik písmenek a dokonce přečteme i jednoduchá slova. Navíc píšeme, sečítáme a odčítáme. Nejvíce nás ale baví kreslení a tělocvik. Rádi také zpíváme.
Jsme docela dobří kamarádi a šikulové. Jediné, co se nám ještě nedaří, je udržet pozornost a nebreptat. Naše paní učitelka ale věří, že i toto časem zvládneme na jedničku.

Jak ten čas letí

přidáno: 29. 1. 2013 12:32, autor: Markéta Čechová

Ani jsme se nenadáli a už máme za sebou půl roku ve škole a před námi je 1. vysvědčení. A co toho umíme!
Naučili jsme se číst nejen písmenka a slabiky, ale také slova, věty i delší články. Umíme i psací písmo, jen ten krasopis se nám některým ještě moc nedaří, ale trošičku se již lepšíme. Rádi také počítáme - sečítáme a odčítáme do devíti, řešíme slovní úlohy, hrajeme různé matematické soutěže. Ve škole také malujeme, vyrábíme a zpíváme. Jsou mezi námi opravdoví talenti. Ze všeho nejraději máme tělocvik a také velké přestávky, kdy nás navštěvují naši patroni. Doufáme, že se nám bude všechno dobře dařit i ve 2. pololetí a že budeme stále dobří kamarádi.

Žáci 1. A